در جشن سالگرد افتتاح بینگ ایکس شرکت کنید و ۱۳ میلیون دلار جایزه بگیرید!

صرافی بینگ ایکس، یک صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال، امروز استراتژی توسعه جهانی بلندپروازانه خود را “ExpansionX” در جشن ششمین سالگرد خود در 20 می اعلام کرد. با موضوع “شش شگفت انگیز”، صرافی این نقطه عطف را با یک جایزه بزرگ 13 میلیون دلاری نشان می دهد.

اکنون با پشتیبانی از 18 زبان و پایگاه جهانی 10 میلیون کاربر، BingX با رشد قابل توجهی در حجم معاملات اسپات و فیوچرز و پشتیبانی از 750 ارزدیجیتال لیست شده در پلتفرم معاملات اسپات خود، رهبری خود را در جهان ارزهای دیجیتال تثبیت کرده است. نوآوری «ExpansionX» با هدف گسترش ردپای BingX در زمینه‌های بیشتر و تثبیت حضور آن در صنعت ارزهای دیجیتال است.

محصولات متنوع و نوآوریهای تکنولوژیکی

موفقیت BingX در گرو تعهد انکار ناپذیر این صرافی به نوآوری مستمر و تنوع محصول است. که نیازهای در حال رشد علاقه مندان و معامله گران ارزهای دیجیتال در سراسر جهان را برآورده می کند. BingX با ارائه طیف متنوعی از محصولات، انعطاف پذیری و انتخاب در مدیریت دارایی های دیجیتال را به کاربران قدرت می دهد.

با هدایت یک فلسفه کاربر محور، BingX به طور سیستماتیک و جامع محصولات و خدمات خود را توسعه می دهد. برای افزایش کارایی سرمایه، BingX معاملات بازار فیوچرز خود را با مارجین USDC را معرفی می کند و دامنه دارایی های مورد استفاده به عنوان مارجین معاملاتی را در کنار به روز رسانی در معاملات فیوچرز مارجین گسترش می دهد.

در معاملات اسپات، BingX Launchpad و Launchpool را راه اندازی می کند. و امکان مشارکت در فروش توکن های جذاب و دسترسی به پروژه های با کیفیت بالا و به شدت بررسی شده را فراهم می کند. برای مدیریت ثروت، BingX خدمات وام را به کاربران خود ارائه می‌دهد. و به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌هایی را برای وام‌های دارای وثیقه با نرخ‌های رقابتی تعهد کنند. این پلتفرم همچنین پیشنهادات محصولات ساختار یافته خود را گسترش می‌دهد. تا شامل جفت ارزها، انباشته‌کننده‌ها/ ذخیره‌سازها، و محصولات گلوله برفی باشد و گزینه‌های سرمایه‌گذاری متنوعی را ارائه دهد.

علاوه بر این، BingX قصد دارد دسترسی به مدیران دارایی های رمزنگاری برتر را فراهم کند. و قابلیت های مدیریت دارایی با کیفیت سازمانی را برای کاربران خود به ارمغان بیاورد.

شناخت برند ومسئولیت اجتماعی شرکت

BingX به مسئولیت اجتماعی شرکت، حمایت از اهداف خیریه، امداد رسانی در بلایای طبیعی، حفاظت از محیط زیست و پروژه های اجتماعی در سراسر جهان متعهد است. در نیمه دوم سال 2024، BingX قصد دارد مشارکت های اجتماعی خود را بیشتر کند. BingX با همکاری Whale and Dolphin Conservation و Netflix مستندی را برای افزایش آگاهی در مورد ظلم اسارت و ترویج حمایت از حیوانات خواهد کرد.

صرافی بینگ ایکس با شروع به عنوان اولین پلتفرم معاملات اجتماعی کریپتو، به یک صرافی پیشرو جهانی ارز دیجیتال تبدیل شده است. و همیشه کاربران خود را در اولویت قرار می دهد و خدمات را برای دستیابی به اهداف در حال تحول ارتقا می دهد. BingX با مشارکت فعال در رویدادهای صنعت و فعالیت‌های منطقه‌ای، مشارکت جامعه را تقویت می‌کند. و پذیرش جهانی رمزنگاری را از طریق کنفرانس‌های بلاکچین، حمایت‌های مالی و سمینارهای آموزشی ترویج می‌کند.

ردپای جهانی ومشارکتهای استراتژیک

صرافی بینگ ایکس از آنجایی که در سال 2024 شاهد گسترش خود در بازارهایی مانند ترکیه، ویتنام و آرژانتین است. این صرافی بومی سازی را با شناسایی و توسعه محصولات و کمپین هایی که به طور خاص برای بازارهای محلی طراحی شده اند، با پشتیبانی یک تیم اختصاصی با تخصص محلی در اولویت قرار می دهد. BingX از طریق مشارکت‌های استراتژیک و قرارداد با افراد و باشگاه های معروف ورزشی مانند باشگاه فوتبال چلسی و دو مبارز قهرمان UFC، نفوذ پویای خود را گسترش داده و حضور قدرتمندی در بازارهای کلیدی در سراسر قاره‌ها ایجاد کرده و میلیون‌ها کاربر را به معاملات پیشرفته دسترسی می‌دهد. با نگاهی به آینده، BingX متعهد به گسترش بیشتر دامنه مشارکت خود برای افزایش حضور بیشتر معامله گر ها در سطح جهانی است.

ویوین لین، مدیر ارشد محصول BingX، هیجان و قدردانی خود را ابراز کرد: “همانطور که به شش سال گذشته فکر می کنیم و به آینده نگاه می کنیم، تعهد ما به برتری و نوآوری تزلزل ناپذیر باقی می ماند. همراه با جامعه و شرکای BingX خود، ما به این کار ادامه خواهیم داد. برای جابجایی مرزهای ممکن در صنعت کریپتو، ایجاد نقاط عطف جدید و ایجاد تغییرات مثبت، از اینکه بخشی از سفر ما بودید، و ما آماده دستیابی به ارتفاعات جدید در سال 2024 و فراتر از آن هستیم.

درباره صرافی BingX

صرافی BingX که در سال 2018 تأسیس شد، یک صرافی پیشرو در حوزه ارزهای دیجیتال است. که به بیش از 10 میلیون کاربر در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد. صرافی BingX محصولات و خدمات متنوعی از جمله بازار اسپات، فیوچرز، کپی ترید و مدیریت دارایی را ارائه می‌دهد. این خدمات تمامی نیازهای کاربران، اعم از کاربران مبتدی تا حرفه‌ای را پوشش میدهد. صرافی BingX متعهد به ارائه یک پلتفرم قابل اعتماد است. که کاربران را با ابزارها و ویژگی های نوآورانه برای بالا بردن مهارت معاملاتی خود توانمند می کند. در سال 2024، BingX با افتخار شریک اصلی تیم فوتبال چلسی اف سی در لیگ برتر انگلیس شد. و اولین حضور هیجان انگیزی را در دنیای ورزش رقم زد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا