مدیر ارشد صرافی BingX از رویکرد کاربر محور به عنوان هسته اصلی بولران خبر داد

ویوین لین، مدیر ارشد صرافی BingX از رویکرد کاربر محور به عنوان هسته اصلی بولران خبر داد.

ویوین چشم اندازی را برای بلاکچین بیان کرد که فراتر از بیتکوین و پلتفرم های معاملاتی است. به گفته او، این بخش با پیشرفت‌های فناوری، به‌ویژه در هوش مصنوعی و گیم‌فای، آماده است، که بر پتانسیل کریپتو برای تسریع برنامه‌های کاربردی مهم و مفید در دنیای واقعی تاکید می‌کند.

ویوین خاطرنشان کرد: فناوری بلاکچین بسیار فراتر از آن چیزی است که تاکنون دیده‌ایم. پتانسیل آن برای متحول کردن بخش هایی مانند بازی، ایجاد سرگرمی، بلکه دارایی های ملموس از طریق NFT، بسیار زیاد است.

هسته اصلی استراتژی BingX تعهد به ادغام فناوری نوظهور Web3 است که با تقاضاهای در حال تحول پایگاه کاربران آن طنین انداز می شود. ویوین تعامل فعالانه شرکت با پروژه‌های Web3 را برجسته کرد و از یک تیم تحقیقاتی اختصاصی برای شناسایی فناوری‌هایی که با پیشنهادات پلتفرم همسو و ارتقاء می‌دهند، استفاده کرد.

ویوین اظهار داشت: “همکاری ما با توسعه دهندگان و صاحبان پروژه در گسترش خدمات ما ضروری است و اطمینان حاصل می کنیم که در خط مقدم نوآوری و رضایت کاربران باقی می مانند.”

در طول گفتمان TOKEN2049 دبی، او فلسفه عملیاتی BingX را که شامل تمرکز بی‌وقفه بر قابلیت اطمینان، امنیت و نوآوری مستمر است، توضیح داد. ما به ارائه یک پلتفرم ایمن و نوآورانه اختصاص داده شده‌ایم که نه تنها از دارایی‌های کاربر محافظت می‌کند، بلکه تجربه معاملاتی آنها را با مجموعه‌ای از محصولات و خدمات غنی می‌کند.»

با نگاهی به آینده، استراتژی BingX برای سال 2024 بر استفاده از رویکرد کاربر محور خود برای هدایت تخصیص منابع و توسعه محصول تأکید دارد و اطمینان حاصل می کند که پلتفرم همچنان نیازهای پایگاه کاربر جهانی خود را برآورده می کند و از آن فراتر می رود.

ویوین در پایان با تاکید بر نقش این شرکت در پیشبرد پذیرش و به کارگیری فناوری بلاکچین برای باز کردن پتانسیل کامل آن برای جامعه، گفت: «از طریق تعهد تزلزل ناپذیر خود به کاربران خود، ما نه تنها در انقلاب بلاکچین شرکت می‌کنیم، بلکه فعالانه آن را شکل می‌دهیم».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا