پاداش‌های بی قید و شرط بیت یونیکس Bitunix را از دست ندهید!

در دنیای دیجیتال امروز، کمپین‌های جذاب و پر پاداش می‌توانند تحولی بزرگ در تجربه کاربری ایجاد کنند. کمپین جدید صرافی بیت یونیکس Bitunix، با عرضه‌ی پاداش‌های جذاب و فرصت‌هایی برای کسب درآمد، نه تنها توجه دوستداران رمزارزها را به خود جلب کرده، بلکه بستری را فراهم آورده تا هر فردی بتواند در اقتصاد دیجیتال نقشی فعال ایفا کند.

صرافی بیت یونیکس Bitunix با استفاده از تکنولوژی بلاکچین و ارائه‌ی راهکارهای نوین در زمینه‌ی امنیت و شفافیت، اعتماد کاربران را به خود جلب نموده است. این کمپین، نه تنها به دنبال جذب سرمایه و توسعه‌ی شبکه‌ی خود است، بلکه می‌کوشد تا با ایجاد فرصت‌هایی برای آموزش و افزایش دانش عمومی درباره‌ی رمزارزها، به ارتقاء سطح آگاهی جامعه نیز کمک کند.

به کانال تلگرامی صرافی بیت یونیکس Bitunix به زبان فارسی بپیوندید و از آخرین اخبار، تحلیل‌ها و معاملات مطلع شوید. و هم‌چنین از پشتیبانی به زبان فارسی بهره‌مند شوید.

چنانچه علاقمند به ثبت نام در صرافی Bitunix بیت‌ یونیکس هستید، می‌توانید از کد تخفیف زیر که به صورت اختصاصی برای وبسایت تحلیل اکسچنج می‌باشد، استفاده کنید:

پاداش‌های بی قید و شرط بیت یونیکس Bitunix را از دست ندهید!
پاداش‌های بی قید و شرط بیت یونیکس Bitunix را از دست ندهید!

کمپین جدید و پر پاداش بیت یونیکس Bitunix

به جهان هیجان انگیز بیت یونیکس Bitunix خوش آمدید!

با استفاده از کد دعوت Tahlil، و یا این لینک در صرافی بیت یونیکس Bitunix ثبت‌نام کنید و شانس خود را برای دریافت پاداش‌های نقدی تا سقف 380 دلار به علاوه 5 دلار بونوس ثبت‌نام بدون هیچ قید و شرطی امتحان کنید.

ویدیوی چگونه پاداش‌های خود در بیت یونیکس را فعال و دریافت کنیم؟

مدت زمان این کمپین جذاب فقط 13 روز است.

پاداش‌های واریزی

300 کاربر اولی که با استفاده از این لینک ثبت نام کنند، 5 دلار پاداش بی قید و شرط ثبت نام دریافت می‌کنند.

⏺ تنها با واریز 100 دلار و انجام یک ترید 25 دلار پاداش معاملاتی دریافت کنید.

500 دلار واریز کنید و بعد از انجام یک ترید 100 دلار پاداش معاملاتی دریافت کنید.

پاداش‌های حجم معاملات

⏺ حجم ترید خود را به 10 هزار دلار برسانید و 2 دلار بونوس (پول واقعی) دریافت کنید. (بدون محدودیت اهرمی، تا 125x = 250 دلار)

⏺ حجم ترید خود را به 50 هزار دلار برسانید و 6 دلار بونوس (پول واقعی) دریافت کنید. (بدون محدودیت اهرمی، تا 125x = 250 دلار)

⏺ حجم ترید خود را به 100 هزار دلار برسانید و 12 دلار بونوس (پول واقعی) دریافت کنید. (بدون محدودیت اهرمی، تا 125x = 250 دلار)

⏺ حجم ترید خود را به 200 هزار دلار برسانید و 25 دلار بونوس (پول واقعی) دریافت کنید. (بدون محدودیت اهرمی، تا 125x = 250 دلار)

⏺ حجم ترید خود را به 500 هزار دلار برسانید و 65 دلار بونوس (پول واقعی) دریافت کنید. (بدون محدودیت اهرمی، تا 125x = 250 دلار)

⏺ حجم ترید خود را به 1 میلیون دلار برسانید و 140 دلار بونوس (پول واقعی) دریافت کنید. (بدون محدودیت اهرمی، تا 125x = 250 دلار)

✨ همه کاربران دعوت شده توسط تحلیل اکسچنج می‌توانند از این بونوس‌ها بهره‌مند شوند.

همین حالا ثبت نام کنید و سرمایه اولیه ترید خود را از صرافی دریافت کنید!

🕑❓بونوس های صرافی بیت یونیکس کی واریز میشوند و چند روز زمان داریم تا استفاده کنیم؟

1️⃣بونوس ثبت نام ۵ دلار

بونوس ثبت نام بعد از ۲۴ ساعت واریز میشود و ۷ روز فرصت هست تا فعال کنید و زمان استفاده از آن ۱۴ روز می باشد.

2️⃣بونوس های دپازیت (واریز) و حجم ترید

بونوس های دپازیت و حجم ترید بعد از پایان کمپین واریز میشود، مدت زمان فعال کردن ۷ روز می و مدت زمان استفاده از بونوس هم ۷ روز می باشد.

ویدیوی ثبت نام صرافی بیت یونیکس در تلفن همراه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا