معرفی کتاب معامله گری از عمق وجود

کتاب معامله گری از عمق وجود اثر کورتیس فیث به تحلیل کارکرد مغز و نیم‌کره راست و چپ می‌پردازد و راهکارهای قابل اجرا برای استفاده از قدرت هر دو نیم‌کره در تجزیه و تحلیل و معامله در بازارهای مالی را ارائه می‌دهد.

اگر به ترید علاقه دارید در این مقاله کتابی کاربردی را معرفی خواهیم کرد تا آموزشی مناسب در جهت توسعه مهارت‌های تجارت و تریدینگ شما باشد. با ما همراه باشید.

معرفی کتاب معامله گری از عمق وجود اثر کورتیس فیث

در این مقاله قصد داریم کتابی جدید را معرفی کنیم که هیچ ارتباطی به روانشناسی معامله‌گری یا آموزش تکنیک‌های معاملاتی ندارد. کتابی با عنوان معامله گری از عمق وجود با ترجمه زینب آذریان و نوشته کورتیس فیث منتشر شده است.

تمرکز اصلی این کتاب بر روی ترید و معامله‌گری است و معامله‌گران با تجربه می‌توانند با استفاده از اطلاعات ارائه شده در کتاب، کیفیت معاملات خود را بهبود ببخشند. علاوه بر معامله‌گران، این کتاب می‌تواند برای افرادی که در بازارهای مالی فعال نیستند نیز مفید باشد.

از آنجا که کتاب معامله گری از عمق وجود به تشریح کارکرد مغز می‌پردازد، نمی‌توان آن را در دسته کتاب‌های روان‌شناسی معاملات قرار داد. علاوه براین، تکنیک‌های معامله‌گری در این کتاب به‌طور کامل مطرح نشده‌اند. این کتاب به عنوان یک منبع کمکی می‌تواند برای معامله‌گرانی با دو سال تجربه در بازار و آشنا با شرایط بازار مفید باشد.

درباره کورتیس فیث نویسنده کتاب معامله گری از عمق وجود، باید اشاره کرد که وی قبل از نوشتن این کتاب، خود در عرصه معامله‌گری فعالیت می‌کرد و به طور غیرمجاز پول مردم را به دست می‌آورد و در نهایت زیان سنگینی را برای مردم به ارمغان آورد.

این مسئله ممکن است باعث شک و تردید برای برخی افراد در خواندن کتاب معامله گری از عمق وجود شود. به‌هرحال، باید به یاد داشت که محتوای یک کتاب باید مورد بررسی قرار گیرد و باید به صحت و کیفیت اطلاعات موجود در آن توجه شود.

برای درک کامل این کتاب، نیاز به پیش‌نیازهایی دارید؛ از جمله آشنایی و مطالعه کتاب “تحلیل رفتار متقابل” اثر اریک براون؛ درصورتی که این کتاب را نخوانید، می‌توان گفت که آشنایی با این مفاهیم، ممکن است تفسیر غلطی از موضوعات کتاب ایجاد کند. همچنین، برای افرادی که به صورت کافی به زبان انگلیسی مسلط هستند، توصیه می‌شود کتاب را به زبان اصلی مطالعه کنند.

معرفی نویسنده کتاب معامله گری از عمق وجود

کورتیس ام. فیث نویسنده‌ای مشهور است که کتاب پرفروش او با عنوان “شیوه لاک پشت‌ها” تا به حال به ۹ زبان ترجمه شده است. او عضو موفقی از گروه تجاری شیکاگوست و شهرتی به دست آورده که به برخی او را با لقب لاک پشت ها می‌شناسند.

انتخاب عنوان کتاب نیز از نام این گروه الهام گرفته شده است. فیث با عضویت در این گروه و یادگیری اصول معامله به روش لاک پشت‌ها، توانست در اوایل دهه، بیست میلیون دلار سرمایه جمع کند. او تا به حال تعدادی استارت آپ در صنعت تکنولوژی را راه‌اندازی کرده و چندین کتاب درباره ذهن لاک پشت‌ها و هنر معامله گری از عمق وجود نیز نوشته است.

معامله گری از عمق وجود

خلاصه‌ای از کتاب معامله گری از عمق وجود

معامله گری از عمق وجود کتابی است که توسط کورتیس ام. فیث نوشته شده است. در این کتاب، اهمیت شهود انسان در معامله‌گری بررسی می‌شود و نشان داده می‌شود که چگونه استفاده صحیح از شهود می‌تواند تاثیر قابل توجهی بر نتیجه معاملات داشته باشد.

این کتاب به تئوری “تمام ذهن” می‌پردازد و اهمیت نادیده گرفته شده شهود در معامله‌گری را برای خواننده توضیح می‌دهد. محتوای این کتاب توسط تیم UtoFX به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است. کتاب معامله گری از عمق وجود با استفاده از علوم اعصاب و روانشناسی نشان می‌دهد که نیم‌کره‌های چپ و راست مغز وظیفه تفکر تحلیلی و تفکر شهودی را به ترتیب بر عهده دارند.

کتابی که کورتیس فیث نوشته با ارایه مثال‌هایی از معامله‌گران موفق، نشان می‌دهد که استفاده از شهود و نیم‌کره راست مغز در معاملات می‌تواند به شما کمک کند.

ایده اصلی این کتاب استفاده بیشتر از شهود در معاملات است و اهمیت استفاده از تفکر شهودی را تشریح می‌کند. در نهایت، این کتاب به خواننده الهام می‌دهد تا به عمق بیشتری در استفاده از ذهن خود دست پیدا کنند، چون شهود جزء اصلی موفقیت معامله‌گران بزرگ جهان است.

نظر برخی نویسندگان درباره کتاب معامله گری از عمق وجود

برای همه کسانی که نمی‌دانند آیا قدرت تفکر درست مغز می‌تواند در دنیای روندها و نمودارهای معاملات سهام و گزینه‌ها اعمال شود، کورتیس فیث پاسخ آن‌ها را دارد. در کتاب معامله گری از عمق وجود از تحقیقات مغزی، مدل‌های عصبی و دانش تجربه استفاده می‌کند تا نقشه‌ای برای تصمیم‌گیری در دوره جدیدی از نوسانات ارائه دهد.

–دانیل اچ پینک، نویسنده کتاب یک ذهن و انگیزه کاملاً جدید

برای من کتابی ارزش خواندن دارد که به من در ایجاد یک تغییر بزرگ کمک کند. بخشی از این کتاب در مورد چگونگی آموزش مغز خود برای کمک به تبدیل شدن به یک معامله‌گر شهودی، من را غافلگیر کرد و ایده‌های خارق‌العاده‌ای را ارائه داد که به طور قابل توجهی به معامله‌گران کمک می‌کند تجارت بهتر را بیاموزند. برای من، نوع الهام‌بخش ایده‌پردازی چیزی است که Trading from Your Gut را به یک کتاب تجاری عالی تبدیل می‌کند.

–ون کی تارپ، نویسنده پرفروش کتاب «راه خود را به سوی آزادی مالی تجارت کن» و «سوپر تاجر»

با مهارت یک روانکاو آموزش دیده و متخصص بازار، کتاب “معامله‌ گری از عمق وجود”، غریزه انسانی پشت تصمیمات سرمایه‌گذاری ما را بررسی می‌کند. از آنجایی که ما اغلب بدترین دشمن خود در بازارها هستیم، این کتاب یک راهنمای منحصربه‌فرد و متفکر برای غلبه بر بزرگترین مانع موفقیت مالی، یعنی خودمان به شمار می‌رود.

–نظر جاناتان هونیگ، مشارکت‌کننده فاکس نیوز درباره کتاب معامله گری از عمق وجود

کتاب جدید کورتیس فیث Trading from Your Gut، بینش‌های برگرفته از روان‌شناسی را می‌گیرد، آن‌ها را با مشاهدات معامله‌گرانی مانند جورج سوروس پیوند می‌دهد، و سپس آن‌ها را بر روی یک سری از نظریه‌های مبتنی بر تحلیل قرار می‌دهد تا یک طرح تجاری قانع‌کننده ارائه دهد.

_دیوید استیونسون، مقاله نویس “سرمایه گذار ماجراجو” فایننشال تایمز

با مطالعه این کتاب، شما یاد خواهید گرفت که هم به شهود و هم به عقل خود گوش دهید تا به یک معامله‌گر کامل‌تر تبدیل شوید و موفقیت را به خودتان اضافه کنید.

–آلن نورثکات، نویسنده کتاب راهنمای کامل سرمایه‌گذاری در معاملات کوتاه مدت

با استفاده از کل مغز خود سودهای جدی از تجارت کسب کنید!

معامله‌گران افسانه‌ای مانند جسی لیورمور، جورج سوروس، ریچارد دنیس و استیون کوهن از طیف کاملی از قدرت‌های خود استفاده می‌کنند که هم غریزه و هم تجزیه و تحلیل را در بر می‌گیرد. آن‌ها به این ترتیب ثروت خود را به دست آوردند و شما نیز می‌توانید از این طریق به ثروت برسید.

درکتاب “معامله‌ گری از عمق وجود”، تاجر معروف و نویسنده کتاب پرفروش جهانی راه لاک پشت، نشان می‌دهد که چرا شهود انسان یک ابزار تجاری شگفت‌انگیز و قدرتمند است که قادر به پردازش هزاران ورودی تقریباً آنی است.

ایمان به شما می‌آموزد که چگونه غرایز خود را مهار کنید، آموزش دهید، به غرایز خود اعتماد کنید و هوشمندانه‌تر با ذهن خود معامله کنید.

همچنین، یاد خواهید گرفت که چه زمانی به قلب خود اعتماد نکنید و چگونه شهود خود را با تجزیه و تحلیل سیستماتیک تکمیل کنید.

شما یک نیم‌کره مغز دارید: تحلیلی و منطقی؛ در عین حال شما ذهنی کامل دارید: شهودی و کل نگر؛ از آن‌ها برای انجام معاملات بهتر و کسب درآمد بیشتر استفاده کنید!

نکات کتاب معامله گری از عمق وجود

برخی نکاتی که در این کتاب بررسی شده‌اند

  • تجارت “کل ذهن”: بهترین رویکردهای اختیاری و سیستمی
  • چگونه معامله‌گران برنده از تحلیل و شهود منظم استفاده می‌کنند
  • چگونه از “تفکر اشتباه مغز” معامله‌گران دیگر سود ببریم
  • سایر معامله‌گران را درک کنید، بدون اینکه مانند آن‌ها رفتار کنید
  • چگونه یک چارچوب فکری محکم برای معاملات خود فراهم کنید
  • آنچه معامله‌گران موفق در مورد ساختار و قوانین بازار کشف کرده‌اند
  • ارزش منحصر‌به‌فرد شهود در معاملات نوسانی
  • از شهود خود برای تجارت الگوهایی استفاده کنید که فناوری رایانه قادر به تشخیص آن‌ها نیست

سخن پایانی

امیدواریم با مطالعه این کتاب نتایج برجسته‌ای را نه تنها در معاملات خود، بلکه در تمامی جنبه‌های زندگی تجربه کنید. این کتاب کمک بزرگی خواهد بود تا در ترید پیشرفت کنید و دانش خود را توسعه دهید. اگر به دنبال درک بیشتری از تریدینگ و آموزش این مسیر هستید، دیگر مقالات ما را دنبال کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا