توکن فوتبال Football Token 2022 مون ایکس بیتی

شکی در انتظارات زیاد برای جام جهانی ۲۰۲۲ وجود ندارد. این اولین جام جهانی فیفا است که در زمستان برگزار می شود. همچنین این آخرین جام جهانی برای فوق ستاره هایی مانند مسی و کریستیانو رونالدو خواهد بود. بنابراین نه تنها یک رویداد ورزشی جهانی است که برای مخاطبان جهانی هیجان به ارمغان می آورد، بلکه فرصت خوبی است که می تواند برای مردم ثروت به ارمغان بیاورد. و میتوانند به کمک صرافی مون ایکس بیتی در توکن فوتبال Football Token تیم های مورد علاقه خود سرمایه گذاری کنند.

طرفداران ورزش در سرتاسر جهان ادعای خود را نسبت به کشوری که فکر می‌کنند پیروز خواهد شد، به خطر می‌اندازند – با برخی از هواداران مشتاق شرط‌بندی می‌کنند تا ببینند آیا می‌توانند از تلاش‌های تیمشان سود ببرند یا خیر. در حالی که بدیهی است تمرکز بر روی فوتبال است، به نظر می‌رسد دنیای وب ۳ و بلاک چین این اقدام را از دست نخواهد داد. با کمک فناوری بلاک چین، پیش بینی و سود بردن از جام جهانی از طریق چیزهایی مانند محصولات مشتقه برای طرفداران اختصاصی راحت تر و ایمن تر شده است. صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال MoonXBT به مشتریان این فرصت را می‌دهد تا با راه‌اندازی معاملات مشتقه توکن فوتبال خود، بهترین استفاده را از این زمان هیجان‌انگیز ببرند.

توکن فوتبال چیست؟ MoonXBT’s Football Token

شما میتوانید فقط با ۱ دلار برای دریافت سود بالا سرمایه گذاری کنید و توکن تیمی که فکر میکنید برنده جام جهانی میشود را بخرید. توکن بخرید و بر روی برنده شدن تیم مورد نظر شرط بندی کنید (APR 30%).

پلت فرم مون ایکس بیتی MoonXBT Football Token 2022 را منتشر می کند. قیمت انتشار هر توکن تیمی در مرحله صدور اولیه 1 USDT است.

شما توکن مربوط به یک تیم را با ۱ دلار خریداری کرده و نگه می دارید، و اگر آن تیم قهرمان شود، یک جایزه از صرافی دریافت خواهید کرد. اگر آن تیم در پایان مرحله گروهی، ۱/۸ نهایی، ۱/۴ نهایی یا به نیمه نهایی صعود کرد، می توانید بدون اینکه منتظر بمانید تا تیم قهرمانی را به دست آورد، زودتر از موعد توکن های خود را در قیمت های بالا تر تسویه حساب کنید.

پلتفرم مون توکن ها را پس از تسویه حساب می سوزاند، اما همچنان می توانید توکن های جدید بخرید و شانس خود را برای کسب درآمد دوباره امتحان کنید.

چگونه در رویداد شرکت کنم و بازی را شروع کنم؟

برای مشارکت، کاربران MoonXBT باید توکن های تیم را خریداری کنند. توکن ها فقط از 1 USDT شروع می شوند و آن را به یک رویداد فراگیر تبدیل می کنند. شروع اولین بازی تا 20 نوامبر باقی نمانده است، بنابراین رویداد هنوز در دوره خرید هست و همه تیم ها در دسترس هستند. با توجه به اینکه رویداد بر روی بلاک چین اجرا می شود، این توکن های غیرمتمرکز تضمین می کنند که رویداد به طور عادلانه اجرا می شود و هر مرحله از فرآیند قابل ردیابی است.

با حضور ۳۲ تیم و ۸ گروه در مسابقات، هر تیم قبل از اینکه به مرحله حذفی یعنی مرحله یک هشتم نهایی برویم، سه بازی در گروه های مربوطه انجام خواهد داد. ، به مرحله نیمه نهایی و فینال در ۱۸ دسامبر.

فوتبال توکن صرافی MoonXBT

مرحله ۱: خرید توکن فوتبال Football Token

خرید توکن ها در مرحله صدور مقرون به صرفه ترین است. و اگر میخاهید بیشتر سود کنید باید همین امروز توکن ها رو بخرید.

تیمی را که دوست دارید انتخاب کنید و توکن آنها را بخرید.

لزوماً فکر نکنید که باید قهرمانی را کسب کند. اگر فکر می کنید که تیم شما به مرحله یک شانزدهم نهایی راه پیدا می کند یا به یک چهارم یا نیمه نهایی صعود می کند، برای هر مرحله ای که این تیم از آن عبور کند پاداش دریافت می کنید.

توکن ها در مرحله صدور به قیمت 1 USDT فروخته می شوند و پس از مرحله صدور بیشتر از 1 USDT فروخته می شوند، بنابراین بهتر است آنها را در مرحله صدور خریداری کنید.

فوتبال توکن صرافی MoonXBT

مرحله ۲: تسویه حساب ها و دریافت سود

توکن های خود را در زمان مناسب بفروشید.

اگر تیم مورد علاقه شما به فینال راه یافته است، اما فکر می کنید ممکن است برنده نشوند، می توانید پس از نیمه نهایی، توکن های خود را تسویه کنید. شما یک جایزه دریافت می‌کنید و پلتفرم مبلغ اصلی توکن‌هایی را که خریداری کرده‌اید برمی‌گرداند. البته پلتفرم این توکن ها را می سوزاند.

همچنین اگر می‌خواهید شانس خود را در فینال‌ها امتحان کنید، می‌توانید آنها را نگه دارید. جایزه فینال حتی سودآورتر است، اما شما ریسک از دست دادن اصل سرمایه خود را دارید.

چه زمانی می توانید توکن فوتبال Football Token بخرید؟

  1. در مرحله صدور می توانید توکن ها را با قیمت انتشار 1 USDT خریداری کنید.
  2. پس از مرحله صدور، شما مجاز به خرید توکن های تیم در طول مسابقات تیم نیستید، اما می توانید تا زمان شروع بازی نهایی، توکن های تیم خود را با قیمتی که همان لحظه هست خریداری کنید.
  3. پلتفرم مون ۳٪ کارمزد خرید توکن میگیرد که برابر است با تعداد توکن خریداری شده × قیمت توکن × ۳٪

قیمت توکن فوتبال چقدر رشد میکند و سود شما چقدر است؟

  1. در مرحله صدور، قیمت فعلی توکن همان قیمت صدور است که برابر 1 USDT است.
  2. پس از مرحله صدور: قیمت فعلی یک توکن تیم = همه توکن های تیم جمع شده تقسیم بر تعداد توکن های صادر شده برای آن تیم است.
  3. برای توکن هایی با کمتر از حداقل تعداد مورد انتظار صادر شده 100، قیمت فعلی همان 1 USDT خواهد بود.

مشاهده توکن های فوتبال خریداری شده و سودها

مرکز مشاهده توکن های خریداری شده
مرکز مشاهده توکن های خریداری شده

از منو سایت قسمت “توکن فوتبال” میتوانید به زیر منوی “توکن من” برید و از این قسمت اطلاعات کلی توکن تیم های خریداری شده رو ببینید و میتوانید ببینید که کدام توکن ها برای شما سودده بوده که بفروشید و یا نگهدارید در کل میتونید تمام مدیریت ها را از این قسمت انجام دهید حتی میتوانید در ستون فروش c2c توکن های خود را با هر قیمتی که میخاهید برای فروش قرار دهید.شاید یه تعداد از کاربران به برنده شدن تیم شما اعتماد کنند و در رتبه کنونی هزینه بیشتری را پرداخت کنند. تا از برنده شدن تیم جا نمونن

برای مشاهده تاریخچه خرید و فروش توکن ها میتوانید از منوی “توکن فوتبال” به قسمت “معاملات توکن C2C” بروید. و در آنها تاریخچه تراکنش های خود را ببینید و یا اگر تمایل به فروش داشتید میتوانید از گزینه فروش توکن استفاده کنید.

خرید توکن فوتبال و استیک استیبل کوین تتر

خرید توکن و استیک usdt
خرید توکن و استیک usdt

از منوی “توکن فوتبال” میتوانید به قسمت “استیک کردن توکن” بروید و به ارزش توکن های که خریده اید/ استیبل کوین تتر را استیک کنید و سود بگیرید. صرافی به ازای استیک توکن به شما سالانه 25% سود میدهد. وقتی توکن را بخرید به طور خودکار USDT استیک میشود برای شما نیاز به انجام تنظیمات خاصی ندارید.

همچنین اگردوستانی که دعوت کرده اید هم استیک کنند باز شما ۵% سود سالانه از سرمایه گذاری رفرال های خود خواهید گرفت. پس همین حالا به دوستان خود خبر دهید. و با هم سود به دست آورید.

برای دیدن جزئیات بیشتر از فعالیت دوستان خود میتوانید از منوی “توکن فوتبال” به قسمت “رفرال توکن” بروید و در آنجا تمام اطلاعات را خواهید دید.

دوستان معتبرنرخ کمیسیون
<۱۰۳۰%
≥۱۰۴۰%
≥۱۰۰۵۰%
سود رفرال ها

اگر دوستان بیشتری دعوت کنید سود بیشتری دریافت خواهید کرد.

تسویه حساب جایزه توکن ها چطور محاسبه می شود؟

تسویه حساب توکن های فوتبالی moonxbt
تسویه حساب جایزه توکن های فوتبالی moonxbt

پس از اتمام تمام بازی های گروهی

شما یک توکن تیمی دارید و آن تیم پیشرفت می کند، می توانید انتخاب کنید که توکن را زودتر تسویه کنید. قبل این که رتبه تیم کاهش پیدا کند.

در مرحله اول، سیستم از 60 درصد وجوه جمع آوری شده دو تیم حذف شده به عنوان جایزه P این تسویه حساب و 40 درصد باقی مانده را به عنوان جایزه فینال قهرمانی استفاده خواهد کرد.

در مرحله دوم، سیستم تعداد توکن هایی را که کاربر برای تسویه حساب در بین دو تیم صعود کرده در این گروه یعنی Q انتخاب کرده است، شمارش می کند.

در مرحله سوم، جایزه B برای هر توکن زودهنگام، B = P / Q محاسبه می شود.

در مرحله چهارم، سیستم اصل توکن تسویه شده اولیه را برمی گرداند و جایزه تسویه آن توکن را پرداخت می کند. پلتفرم هم توکن تسویه اولیه و هم توکن تیم حذف شده را می سوزاند.

پس از هر دور یک شانزدهم، بازی یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

شما یک توکن تیمی را نگه می‌دارید و تیم پیشرفت می‌کند، می‌توانید انتخاب کنید که توکن را زودتر تسویه کنید.

در مرحله اول، سیستم از 60 درصد وجوه جمع آوری شده تیم حذف شده به عنوان جایزه P برای این تسویه حساب و 40 درصد باقی مانده را به عنوان جایزه فینال قهرمانی استفاده خواهد کرد.

در مرحله دوم، سیستم تعداد توکن‌هایی را که کاربر برای اسکان در میان تیم‌های پیشرو انتخاب کرده است، می‌شمارد.

در مرحله سوم، سیستم جایزه B را برای هر توکن زودرس، B = P / Q محاسبه می کند.

در مرحله چهارم، سیستم اصل توکن تسویه شده اولیه را برمی گرداند و جایزه تسویه آن توکن را پرداخت می کند. پلتفرم هم توکن تسویه اولیه و هم توکن تیم حذف شده را می سوزاند.

تسویه حساب پاداش ها پس از فینال

شما یک توکن تیمی دارید و آن تیم قهرمانی را می برد. سیستم به طور خودکار توکن را تسویه می کند.

در مرحله اول، سیستم 100٪ از وجوه جمع آوری شده توسط نایب قهرمان به اضافه وجوهی که قبلاً به عنوان قهرمانی اعتبار داده شده است، اضافه می کند و در هر تسویه به عنوان جایزه P برای این تسویه حساب می شود.

در مرحله دوم، سیستم تعداد توکن های قهرمانی Q را می شمارد.

در مرحله سوم، سیستم جایزه B را برای جایزه هر نشانه قهرمان B، B = P / Q محاسبه می کند.

در مرحله چهارم، سیستم اصل توکن قهرمان را برمی گرداند و جایزه تسویه آن توکن را پرداخت می کند. پلتفرم تمام توکن ها را می سوزاند.

نکته: توکن های فینالیست های رتبه سوم و چهارم در این بازی درگیر تسویه توکن نیستند زیرا پس از تسویه نیمه نهایی آنها قبلا سوزانده شده‌اند.

تسویه توکن ها بدون پرداخت کارمزدها

MoonXBT مقدار 3٪ کمیسیون از جایزه توکن دریافت می کند. و اصل سرمایه تیم برنده را به طور کامل بدون هیچ هزینه ای برمیگرداند.

فروش زود هنگام توکن های فوتبال قبل از کاهش قیمت

MoonXBT معاملات توکن C2C را ارائه می دهد، که در آن می توانید در صورت عدم تمایل به نگهداری توکن ها به سایر کاربران بفروشید. به همین ترتیب، شما همچنین می توانید توکن هایی را از سایر کاربران خریداری کنید.

صفحه رسمی رویداد فوتبال توکن: مشاهده رویداد Football Token

شبکه های اجتماعی فارسی زبان مون ایکس بیتی:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا