ترید در حساب دمو لیکویید کانترکت MoonXBT

معامله‌گری و ترید یکی از مهارت‌هایی است که می‌توان آن را مانند سایر مهارت‌ها با تمرین آموخت. بنابراین، بهترین راه برای تمرین مهارت ترید، استفاده از حساب دمو لیکویید کانترکت برای ترید ارز دیجیتال است که نیازی به سرمایه‌گذاری با پول واقعی ندارد.

ترید در حساب دمو MoonXBT

حساب دمو یا آزمایش حسابی است که می‌توانید با آن برای بک تست گرفتن و بهبود استراتژی ترید و مهارت‌های خود کار کنید. بدون اینکه چیزی را از دست بدهید. در حساب‌های دمو شما نیازی به پرداخت هیچ ارز دیجیتالی ندارید و صرافی معمول مقدار زیادی ارز برای شما در نظر گرفته است. البته اگر در این محیط سود و ضرری کنید چیزی به دارایی های واقعی شما کم یا اضافه نمیشود. مزیت بزرگ حساب دمو این است که همه چیز واقعی به نظر می‌رسد. قیمتها و شرایط معاملاتی و تقریبا همه چیز! شما میتوانید در قسمت معاملات لیکویید کانترکت صرافی مون ایکس بیتی معاملات خود را تست کنید.

با حساب دمو یک تریدر واقعی نمی‌شوید!

ترید دمو تنها می تواند کارائی لیکویید کانترکت MoonXBT را به شما بیاموزد. اما وقتی با امکانات Liquid Contract آشنا شدید، و حساب خود را ایجاد کردید، اکانت دمو وظیفه خود را انجام داده است و پنجره آن را ببندید. هرگز فکر نکنید که با “وانمود کردن” در حال کسب تجربه های واقعی هستید.

شما در حساب دمو اعتماد به نفس زیادی به دست آورده ایید ولی به واقع یک سری از ویژگی های طبیعی و انسانی شما هنوز به چالش کشیده نشده اند مثلا ترس، طمع، آرزوهای دور و دراز،عصبانیت و … موارد بسیاری دیگر که در ترید واقعی خود را نشان میدهند. خوب تا اینجای کار حساب دمو عالیست ولی در حد آشنایی شما ولی مهارت های اصلی شما موقعی پرورش پیدا می کند که با مون ایکس بیتی تا این مسی راطی کنید و به ماه بروید.

حساب دمو مون ایکس بیتی MoonXBT Liquid Contract Demo

جالب است بدانید این حساب در تمامی صرافی‌ها از جمله MoonXBT وجود دارد. کاربران این صرافی‌ها می‌توانند با استفاده از این نوع حساب وارد بازار شوند و تریدهای خود را آزمایش کنند. در واقع امکان خرید و فروش ارز دیجیتال در این حساب فراهم است تا بتوان با ذهنیت باز وارد بازار شد. البته وجهی که برای خرید و فروش رمز ارزها استفاده می‌شود، به صورت مجازی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

 • اگر از مبتدیان بازار رمز ارزها هستید، می‌توانید با استفاده از آن روی رمز ارزهای مدنظر خود ترید کنید تا ضمن آشنایی با بازار، نحوه معاملات را نیز یاد بگیرید.
 • اگر از سرمایه گذاران حرفه‌ای باشید، می‌توانید برای تحلیل بهتر تریدهای خود از این حساب آزمایشی کمک بگیرید.

چگونه حساب دمو لیکویید کانترکت در صرافی مون ایکس بیتی بسازیم؟

حساب دمو لیکویید کانترکت MoonXBT
حساب دمو لیکویید کانترکت MoonXBT

شما میتوانید به راحتی وارد لینک زیر شوید و در صرافی ثبت نام کنید.

بعد از ثبت نام باید به از منو به قسمت Contract بروید سپس در بخش Liquid Contract و گزینه دمو Demo را انتخاب کنید.

همچنین با رفتن به قسمت معاملات صرافی مانند لیکوئید کانترکت و پرپچوال میتوانید با تغییر حساب ترید از ریل Real به دمو Demo نیز به صورت آزمایشی معاملات خود را انجام دهید. (این کار را میتوانید از ستون سمت راست و پایین ترین قسمت یعنیAssets(USDT) انجام دهید.)

صرافی مون ایکس بیتی به شما ۱۰ هزار دلار تتر میدهد تا باهاش ترید کنید و قبل از انجام معاملات واقعی نقاط ضعف خود را شناسایی کنید و استراتژی خود را بهبود دهید تا بتوانید در معاملات واقعی بتوانید به راحتی سود کنید.

10000$ حساب دمو لیکویید کانترکت MoonXBT
10000$ حساب دمو لیکویید کانترکت MoonXBT

مزایا حساب دمو صرافی مون ایکس بیتی

معامله در حساب آزمایشی مون ایکس بیتی می‌تواند مزیت‌های زیادی برای کاربران این صرافی داشته باشد:

 1. افتتاح این حساب در MoonXBT بسیار ساده بوده و می‌توان در کوتاه‌ترین زمان ممکن یک اکانت دمو برای خود ایجاد کنید.
 2. راه اندازی چنین اکانتی نیاز به پر کردن فرم‌های مختلف و احراز هویت ندارد.
 3. صرافی ۱۰ هزار دلار برای ترید آزمایشی در اختیار شما قرار میدهد.
 4. تاریخ انقضای آن محدودیت ندارد.
 5. به کمک آن می‌توانید استراتژی‌های معاملاتی و توکن های مورد نظر خود را ارزیابی کنید.
 6. معامله و ترید در این حساب هیچ ریسکی برای شما ندارد، چرا که سرمایه گذاری با دارایی مجازی انجام می‌شود. بنابراین ترسی بابت از دست دادن سرمایه نخواهید داشت.
 7. حساب های دمو به کاربران کمک می‌کنند تا ریسک معاملات را کاهش دهند و برای سرمایه گذاری خود با آمادگی بالاتری اقدام نمایند.

معایب حساب دمو صرافی مون ایکس بیتی

 1. البته استفاده از حساب دمو MoonXBT می‌تواند معایبی نیز داشته باشد. در ادامه با برخی از اشکالاتی که این حساب برای معامله گران دارد، آشنا می‌شویم:
 1. عادت به معامله در این حساب مجازی می‌تواند دردسرساز باشد. بنابراین معامله گر نباید به آن عادت کند.
 2. محاسبه سود و زیانی که در چنین حسابی به دست می‌آید، با سود و زیان معاملات واقعی تفاوت دارد.
 3. احساسات سرمایه گذاران می‌تواند تاثیر زیادی بر نتایجی که از این حساب دریافت می‌شود، بگذارد.

آمادگی بیشتر برای کار با حساب واقعی

برای تست میزان آمادگی خود به منظور ورود به تریدینگ و کار با حساب واقعی، با حداقل مقداری که صرافی مجاز دانسته (۱۰ هزار دلار) یک حساب ریل افتتاح کنید. تلاش کنید حداقل به مدت ۹۰ روز با کمترین میزان ممکن ترید کنید. اگر طی این مدت توانستید آن را افزایش دهید، ۲۰ درصد به مقدار حساب و حجم معامله اضافه کنید. درصورتی که حساب شما بطورمرتب کاهش پیدا کرد، با این حقیقت کنار بیایید.

سوالات متداول

آیا صرافی MoonXBT حساب آزمایشی دارد؟

بله، صرافی مون ایکس بیتی حساب دمو دارد که ۱۰ هزار دلار به شما میدهد.

چرا باید از حساب دمو استفاده کنیم؟

برای بهبود استراتژی و افزایش مهارت ترید ارز دیجیتال در یک محیط واقعی با قیمت های اصلی و شرایط واقعی

آیا برای استفاده از حساب دمو مون ایکس بیتی باید احراز هویت کنم یا پول واریز کنم؟

خیر، شما میتوانید فقط با ثبت نام در صرافی از مزایای حساب دمو استفاده کنید. و میزان مهارت خود را بسنجید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا