آموزش دموترید در مکسی

معامله در بازارهای مالی هرگز کار آسانی نیست. فشار و استرسی که اغلب معامله‌گران تحمل می‌کنند، بسیار بیشتر از سایر حرفه‌ها است. در چنین شرایطی، حائز اهمیت است که ریسک سرمایه‌گذاری را کاهش دهید. بسیاری از صرافی‌ها به منظور کمک به معامله‌گران تازه‌وارد، پلتفرم دمو را ایجاد کرده‌اند تا افراد بتوانند بدون وارد کردن سرمایه، معامله کنند. این پلتفرم به شما این امکان را می‌دهد که با تمرین، خود را برای معاملات واقعی آماده کنید. در این مقاله، قصد داریم پلتفرم دموترید در مکسی را بررسی کنیم.

حساب دمو در بازار مالی

حساب دمو در واقع یک حساب آزمایشی است که برای شبیه‌سازی معاملات در بازار مالی ایجاد شده است. این حساب‌ها توسط بروکرها ارائه می‌شوند تا به کاربران این امکان را بدهند که قبل از ورود به بازارهای واقعی، مهارت‌های لازم برای معامله را به دست آورند.

حساب دمو شبیه یک حساب واقعی عمل می‌کند و نرم افزار آن بر اساس شرایط بازار واقعی تنظیم شده است. این به کاربران این فرصت را می‌دهد که با تمامی جزییات و شرایط معاملاتی واقعی آشنا شوند. بنابراین، حساب دمو، فضایی برای تمرین و آموزش بهتر در زمینه معاملات مالی فراهم می‌کند. اگرچه استفاده از حساب دمو (دموترید در مکسی) می‌تواند به کاربران کمک بسیاری در یادگیری معاملات مالی کند، اما باید توجه داشت که با ورود به بازار واقعی، با چالش‌ها و تغییرات جدیدی روبرو خواهند شد که برای مواجهه با آن‌ها نیاز به تجربه و زمان دارند.

حساب‌های نمایشی معمولاً اوردرها را بر اساس قیمت‌های نمایش داده شده در صفحه معاملات اجرا می‌کنند. در بازار زنده، ممکن است اوردرها دچار نوسان شوند و افت یا افزایش قیمت پیدا کنند. به همین دلیل، اوردرهای بازار ممکن است با قیمت‌های پیش‌بینی شده متفاوت باشند و یا ممکن است حتی برای اجرای یک بخش از پوزیشن مورد نظر، نتیجه مطلوبی نداشته باشند.

به عبارت دیگر، دموترید در مکسی و دیگر صرافی‌ها هنگام ارائه پیشنهاد اولیه به سرعت پر می‌شود، اما پیشنهادات در بازار زنده ممکن است صف شوند و اجرای آن‌ها تضمین نشود. در واقع، اجرای پیشنهادات در بازار زنده ممکن است به قیمت پیشنهادی خود محدود نباشد و تنها تعداد محدودی از معاملات با آن قیمت انجام شود.

از طرف دیگر، در یک حساب دمو، دشوار است که درک کنید کدام اوردرها واقعاً در بازار زنده اجرا می‌شوند. به‌علاوه، نتایج حاصل از یک حساب دمو تا حد زیادی به تفکر و انتخاب‌های شخصی تریدر بستگی دارد و ممکن است تفاوت‌های زیادی با واقعیت داشته باشد.

راهنمای دموترید در مکسی

قبل از هر چیز، برای دسترسی به پلتفرم دمو تریدینگ صرافی MEXC، باید در آن ثبت نام کنید. در مقاله آموزش ثبت نام در صرافی MEXC ما به طور دقیق این صرافی و چگونگی ثبت نام در آن را مورد بررسی قرار داده‌ایم؛ بنابراین، برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌شود به آن مقاله مراجعه کنید. ارزشی به آن افزوده شود که پلتفرم دمو تریدینگ صرافی MEXC مناسب برای معاملات فیوچرز است.

پس از ورود به حساب کاربری، از منوی Futures در بالای صفحه اصلی، گزینه Copy Trading را انتخاب کنید. با این کار، وارد صفحه معاملات دمو صرافی MEXC خواهید شد.

برای انتخاب ارز مورد نظر برای دمو ترید در صرافی MEXC، ابتدا باید درخواست دریافت ارز دیجیتال مجازی در حساب کاربری خود را ثبت کنید. در صفحه معامله دموترید در مکسی، در بخش Wallet که در سمت راست و زیر پنل ثبت سفارش قرار دارد، روی فلش کنار USDT کلیک کنید. یک منوی کشویی باز خواهد شد که شامل سه گزینه USDT، BTC و ETH است. یکی از گزینه‌های گفته شده را انتخاب کنید.

سپس، گزینه Receive Demo Coins را انتخاب کنید. در پنجره‌ای که باز می‌شود، می‌توانید تعداد ارزهای دیجیتال مورد نظر خود را برای دریافت ثبت کنید. سقف تعداد ارزهای دیجیتال مجازی که می‌توانید دریافت کنید عبارتند از:

  • بیت کوین: ۱۰ BTC
  • اتریوم: ۱۰ ETH
  • تتر: ۵۰ هزار USDT

در کادر Quantity، تعداد ارزهای دیجیتال مورد نظر را وارد کرده و سپس بر روی گزینه Confirm کلیک کنید. حالا میزان مورد نظر از ارزهای دیجیتال به حساب کاربری شما اضافه خواهد شد. حال می‌توانید سفارش خود را برای معاملات دمو در صرافی MEXC ثبت کنید. به یاد داشته باشید که این معاملات کاملاً مجازی بوده و هیچگونه ارتباطی با پول واقعی ندارند.

با این روش، می‌توانید قبل از انجام معاملات واقعی در صرافی MEXC، با استفاده از پلتفرم دموترید در مکسی، تمرین کنید. وقتی که با این فرآیند آشنا شدید، می‌توانید وارد پلتفرم معاملات فیوچرز شوید و به معامله‌گری بپردازید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا