آموزش مرکز پاداش Points center صرافی MoonXBT

با فعالیت در صرافی مون ایکس بیتی بطور روزانه و همچنین دیگر فعالیت ها که در مرکز پاداش Points center صرافی MoonXBT به آن اشاره شده شما می توانید از امتیاز MP صرافی و همچنین بونوس های معاملاتی بهرمند شوید.

آشنایی با صرافی مون ایکس بیتی MoonXBT

صرافی مون‌ ایکس‌ بی‌ تی MoonXBT یکی از پلتفرم هایی است که با توجه به امکاناتی که دارد این روزها مشغول جذب کاربران بسیاری است. در صرافی مون‌ایکس‌بی‌تی شما می توانید با ترید سرمایه خود را به ماه برسانید. این عبارت از جمله «Trade To The Moon» نشئت می گیرد.

این صرافی به نوعی نوپا و تازه تأسیس است. طبق اطلاعات موجود در صرافی MoonXBT، پلتفرم فوق در سال 2021 در جزایر کیمن که بخشی از مستعمرات فرادریایی بریتانیا می باشد، توسعه داده شده است. در صرافی مون ایکس بی تی شما می توانید از امکاناتی مثل کپی تریدینگ، معاملات اسپات و فیوچرز و بهتر از همه معاملات قرارداد های مشتقه یا Liquid Contract استفاده کنید. با استفاده از این بازار، شما می توانید رمز ارز های مختلف را به دور از هرگونه محدودیتی معامله کنید.

صرافی MoonXBT به نوعی اولین صرافی اجتماعی معاملات ارز دیجیتال می باشد که به صورت اختصاصی تمرکز بر یکپارچه سازی تجربه معامله گری و تعاملات در شبکه های اجتماعی دارد. در حال حاضر طبق اطلاعات منتشر شده در سایت رسمی، در این صرافی بیش از 200 هزار معامله گر از 100 کشور مختلف در جهان فعالیت می کنند. همچنین حجم معاملات هفتگی صرافی MoonXBT برابر با 1 میلیارد دلار می باشد.

آشنایی با Point center در صرافی های مختلف

Point center مرکز پاداش، بخش ووچر به انگلیسی Voucher یا بخش بونوس، همه این ها به نوعی یک معنی را میدهد، فعالیتی انجام بده و پاداش بگیر، پاداش بصورت امتیاز به بصورت بونوس معاملاتی که در نهایت می توانید از تخفیفات صرافی استفاده کنید یا با آن معاملاتی در بخش فیوچرز داشته باشید البته با محدودیت و تاریخ انقضا، این روزها صرافی های مختلفی از این امکان بعنوان یک مزیت برای جذب کردن کاربران جدید در صرافی استفاده می کنند.

آشنایی با مرکز پاداش Point center صرافی MoonXBT

با فعالیت در صرافی مون ایکس بیتی شما از مزایای برخوردار خواهید بود که از جمله آن تخفیف در فی معاملات صرافی مون ایکس بیتی باشد، مثلا با فعال کردن MP در بخش مرکز پاداش از 5% درصد تخفیف در فی معاملات این صرافی میتوانید استفاده کنید.

قوانین مرکز پاداش صرافی MoonXBT
قوانین مرکز پاداش صرافی MoonXBT

آموزش مرکز پاداش Points center صرافی MoonXBT

برای وارد شدن به مرکز Point center صرافی MoonXBT کافیست از صفحه اصلی با زدن بر پروفایل و انتخاب گزینه Points center وارد شوید.

صفحه اصلی صرافی MoonXBT
صفحه اصلی صرافی MoonXBT
  1. بعد از ورود به بخش Point center در اینجا با فعال کردن این تیک از 5% تخفیف در فی معاملات مون ایکس بیتی برخوردار خواهید بود.
  2. در اینجا مجموع امتیازات خود را مشاهده خواهید کرد.
Point center صرافی MoonXBT
Point center صرافی MoonXBT

مرکز پاداش Point center صرافی MoonXBT به چند بخش یا بهتر از بگویم در چهار فعالیت متفاوت به شما MP یا Moon Point می پردازد.

1. فعالیت های کلی General Tasks

  1. در اینجا شما با عضویت در صرافی مون 50MP دریافت کرده اید.
  2. با احراز هویت در صرافی 100MP دریافت خواهید کرد.
  3. با وارد کردن شماره تلفن Link Phone خود هم 100MP دریافت خواهید کرد.
General Tasks در صرافی MoonXBT
Points center صرافی MoonXBT

2. فعالیت های معامله گری Trading Tasks

در این نوع فعالیت شما با ترید کردن و زدن حجم ترید بطور مشخص در معاملات خود از مرکز پاداش Point center صرافی MoonXBT پاداش های دریافت خواهید کرد که به ترتیب زیر می باشد.

  1. اولین اوردر order یا ترید خود = 200MP
  2. 1000USDT حجم ترید = 100MP
  3. 2000USDT حجم ترید = 150MP
  4. 5000USDT حجم ترید = 300MP
  5. 10000USDT حجم ترید = 500MP
Trading Tasks در صرافی MoonXBT
مرکز پاداش Point center در صرافی MoonXBT

3. فعالیت دعوت از دوستان Referral Tasks

با دعوت 3 نفر از دوستان خود 300MP از مرکز پاداش Point center صرافی MoonXBT دریافت خواهید کرد.

دعوت از دوستان در صرافی MoonXBT
Points center صرافی MoonXBT

4. زنجیره فعالیت روزانه Check in

اگر هر روز بصورت متدوام وارد صرافی مون ایکس بیتی می شوید، کافیست از بخش پروفایل وارد مرکز پاداش Point center صرافی MoonXBT بشوید و در قسمت اول MP مشخص شده را که غیر فعال هست انتخاب کنید و بر روی گزینه Check in کلیک کنید تا برای شما 1MP در نظر گرفته شود.

مرکز پاداش Point center صرافی MoonXBT
مرکز پاداش Point center صرافی MoonXBT – فعالیت روزانه

نکته: هر 1MP معادل 0.01USDT می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا