صرافی Toobit و شرکت Cobo برای افزایش امنیت دارایی ها در کیف پول کاربران با هم همکاری می‌کنند

صرافی Toobit، صرافی پیشرو در ترید ارزهای دیجیتال است از همکاری استراتژیک خود با شرکت Cobo، خبر می دهد. Cobo مجموعه ای فعال در زمینه فناوری های نوین نگهداری دارایی های دیجیتال است. این همکاری، پیشرفت قابل توجهی را برای هر دو سازمان و کل اکوسیستم ارزهای دیجیتال رقم می زند. این تعهد مشترک بین دو شرکت، افزایش امنیت و اعتماد برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال را نشان می دهد و روی آن تاکید دارد.

چنانچه علاقمند به ثبت نام در صرافی توبیت Toobit هستید، می‌توانید از کد تخفیف زیر که به صورت اختصاصی برای وبسایت تحلیل اکسچنج است، استفاده کنید:

تقویت امنیت و اعتماد

برای افزایش امنیت و اعتماد شما،  Toobit با Cobo ، یک شرکت پیشرو در زمینه امنیت ارزهای دیجیتال، همکاری کرده است. Cobo از زیرساخت امنیتی با استاندارد ISO 27001 استفاده می کند که بالاترین سطح از مدیریت امنیت اطلاعات را تضمین می کند. این گواهینامه نشان دهنده تعهد Cobo به ایجاد یک محیط امن و قابل اعتماد برای دارایی های دیجیتال شما است.

سطح امنیتی جدید و بهبود یافته برای کیف پول ها

با توجه به اینکه Toobit یک صرافی جدید در زمینه ارزهای دیجیتال است، امنیت کیف پول یکی از جنبههای کلیدی این همکاری به شمار میرود. به لطف این مشارکت، و راهحلهای پیشرفته کیف پول Cobo، از جمله کیف پول محاسبات چند جانبه (MPC)، هم اکنون برای کاربران صرافی Toobit  در دسترس قرار خواهد گرفت. فناوری MPC با توزیع کلید خصوصی بین چندین طرف، امنیت را به طور قابل توجهی ارتقا میدهد و خطر وجود یک نقطه ضعف واحد را از بین میبرد. این بدان معناست که هیچ یک از طرفین به تنهایی نمیتوانند به دارایی ها دسترسی پیدا کرده یا آنها را جابجا کنند؛ بنابراین آرامش خاطر بینظیری را برای کاربران فراهم میکند. کاربران Toobit اکنون میتوانند از این مزیت برجسته با این همکاری جدید بهرهمند شوند.

راه حل های مناسب برای سرمایه گذاران نهادی

اکنون، مشتریان نهادی Toobit نیز از خدمات نگهداری دارایی شرکت Cobo بهرهمند میشوند که شامل هر دو نوع کیف پول MPC و روش سنتی است. کیف پول های MPC شرکت Cobo با استفاده از فناوریهای پیشرفته و طرح امضای آستانه (TSS)، امنیت در سطح بالایی را ارائه میدهند و در عین حال امکان بازیابی دارایی را نیز فراهم میکنند. این راه حل نوآورانه تضمین میکند که سرمایه گذاران نهادی به ابزارهای مدیریت سرمایه و دارایی که به صورت امن و کارآمد که متناسب با نیازهای خاص آنها طراحی شده است، دسترسی داشته باشند.

چشم اندازی برای آینده

همکاری و اتحاد Toobit و Cobo گامی بلند به سوی تعیین استانداردهای جدید در امنیت سرمایه و محافظت از سرمایه گذاران در این صنعت است. Toobit با تکیه بر دانش و تخصص Cobo در زمینه نگهداری و امنیت داراییهای دیجیتال، تعهد خود را برای ارائه یک پلتفرم امن و قابل اعتماد برای کاربرانش دوچندان میکند. این همکاری بر این هدف متمرکز است که با ایجاد یک محیط معاملاتی ایمن تر، هیچ مشکلی برای دارایی ها و انعطاف پذیری آنها برای معاملات داراییهای دیجیتال ایجاد نشود، همچنین به کاربران قدرت و دسترسی بیشتری بدهد. کاربران Toobit همیشه میتوانند انتظار داشته باشند که این پلتفرم به طور مداوم در حال پیشرفت و افزودن مزایای جدید برای آنها باشد، از جمله این پیشرفت های مهم بودن یک محیط معاملاتی ایمن تر و بهتر به کمک تکنولوژی های جدید بلاکچین.

درباره صرافی توبیت Toobit

صرافی توبیت در دنیای معاملات ارزهای دیجیتال، یک صرافی پیشروِ نوآور محسوب میشود. این پلتفرم با ارائه طیف وسیعی از خدمات معاملاتی به کمک فناوری های پیشرفته، امنیت بینظیر و یک تجربه کاربر محور فوق العاده، جایگاه خود را در بین صرافی های برتر تثبیت کرده است. صرافی Toobit با هدف توانمندسازی کاربران در سراسر جهان برای معامله آزادانه و منصفانه دارایی های مالی دیجیتال، در مسیر متحول کردن عرصه معاملات ارزهای دیجیتال قرار دارد.

با Toobit به این انقلاب بزرگ بپیوندیدهمراه قابل اعتماد شما در معاملات ارزهای دیجیتال.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Toobit و خدمات آن، از وبسایتToobit  بازدید کنید.

برای سؤالات رسانه ای، لطفا با فرد زیر تماس بگیرید:

ارین گائو مدیر روابط عمومی erin.gao@toobit.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا